Mercedes GLC    4 - Matic

 

Zalety | GLC jest dla mnie kwintesencją tego, czym dziś jest Mercedes. Jest mega elegancka, śliczna w środku, pięknie proporcjonalna i zdaje się być zbudowana ze skondensowanej historii marki.  I co ciekawe, dłużej niż nad wyborem silnika i kolorystyki wnętrza zastanawiałbym się nad tym, czy brać fajerkę na grillu czy jednak klasyczny celownik.

 

Maserati Ghibli Bi-Turbo

 

Zalety | Widelec na grillu. Dla mnie Maserati jest najlepszą marką na świecie. I mówię to bez konstatowania obecnej oferty modelowej. Po prostu tak uważam. Gdybym był Warrenem Buffettem, to bym sobie po prostu markę Maserati kupił. Żeby mieć. Nie mieszałbym się w kwestie biznesowe i marketingowe – niech robią to co robią, aż tak źle im to nie wychodzi. Mi by wystarczyło mieć w portfelu wizytówkę – na górze trójząb, a pod nim moje imię i nazwisko, i cieniutką czcionką “Brand Owner”.

A ponadto chciałem powiedzieć, że temat “zaprojektujmy reflektory tak, by wyglądały jak milion dolarów” został przez model Ghibli zaorany aż do samego dna litosfery.

 

 

Wiele reflektorów w życiu widziałem, ale te “poczuciem kosztowności” przebijają nawet światła od najnowszych Porszawek.

 

Audi a6 TFSI/TDI Limousine

 

Audi A6 C7 to samochód klasy średniej wyższej, który sprawdzi się zarówno jako reprezentacyjna limuzyna menadżera wyższego stopnia lub jako luksusowe auto rodzinne.

Używane Audi A6 cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością. W 2017 roku znalazło się na siódmym miejscu wśród najczęściej wyszukiwanych samochodów używanych jednego z najpopularniejszych serwisów ogłoszeniowych. Klienci doceniają A6 za świetną jakość wykonania, wysoki komfort jazdy, solidność i reputację - według wielu lepszą niż głównych konkurentów

 

 

 

KONTAKT

Wypożyczalnia samochodów

E-mail : Biuro@rbx24.pl

 

 
Rbx24.pl
ul. Żwirki i Wigury 1
00-001 Warszawa
 

KONTAKT

Piotr Reger

Kom. 696 800 500

KONTAKT

Robert Jażdżyk

Kom. 668 156 067